×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Устілки ортопедичні та аксесуари

Устілки ортопедичні та акссесуари- вставки на дно взуття під підошву стопи, для зручності ходьби з вертикальним навантаженням, застосовують в побутових умовах, а також як необхідний елемент профілактики і лікування функціональних та анатомічних порушень стопи. У медичній практиці ортопедичні устілки грають важливу роль в лікуванні цілої низки хвороб, серед яких плоскостопість, вальгусна деформація пальців, різні вроджені та набуті анатомічні дефекти стопи. Устілки називаються ортопедичними тому, що лікарі ортопеди призначають пацієнтам лікування хвороб стопи з їх допомогою.
За призначенням, устілки ортопедичні та аксесуари бувають:

 • Повсякденні, побутові, для взуття
 • профілактичні
 • коригуючі
 • лікувальні

Повсякденні побутові, для звичайного взуття, виконують роль, швидше дизайнерську, в інтернеті на медичних сайтах не рекламуються і не представлені, більше стосуються взуттєвої промисловості.
Профілактичні ортопедичні устілки складають основну масу з пропонованих на просторах інтернету, до кожної окремо групи є опис і призначення.
Коригуючі устілки призначені для корекції тієї, чи іншої деформації анатомічних утворень стопи.
Лікувальні ортопедичні устілки сприяють відновленню порушених анатомічних і функціональних змін кістково-зв'язкового апарату стопи.
Відрізняються устілки та аксесуари по конструкції, формою, змістом, матеріалом виготовлення, сфери застосування і можуть бути:

 • Плоскі, фігурні, що підносяться, з западінням,
 • Загального користування, спеціальні
 • Гелеві, коркові, шкіряні, прогумовані, синтетичні, поліуретанові
 • Для дорослих, для дітей
 • Багатофункціональні

Підбір необхідних устілок, в разі патологічних порушень функції та анатомії стопи, зробить фахівець з ортопедії в медичному закладі, в сучасному варіанті це лікар-подолог. З огляду на його рекомендації, пропонуємо відвідати наш сайт ТехноМед, і познайомиться з пропонованою продукцією різних виробників. Більш детальну інформацію про необхідний товар допоможе отримати менеджер сайту, коли Ви звернетеся до нього за порадою.
Обраний Вами товар, легко замовити і купити в інтернет магазині ТехноМед з доставкою в пункт призначення, зазначений в заявці.

1-12 з 122

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-12 з 122

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5