×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Приналежності для ванни

Санітарні пристосування для інвалідів

Мало хто зі здорових людей замислюється над тим, як важко здійснювати щоденний догляд за собою після перенесеного тяжкого захворювання або складної операції. Краще за всіх це розуміють рідні хворої людини. Звичні для всіх нас гігієнічні процедури (купатися, мити голову, голитися, чистка зубів) перетворюються на справжнє випробування на моральну і фізичну міцність.
У наш час існує ціла лінія підручних пристосувань для інвалідів, які полегшують прийняття ванни, спрощуючи процес купання. Людям з обмеженими фізичними можливостями вони надають насправді неоціненну допомогу.
Сидіння для ванни створено для повноцінного здійснення людиною з інвалідністю водних процедур. Міцна хромована рама забезпечує стійкість. Регулюється по ширині і підлаштовується під більшість ванн стандартного зразка. Може бути відкритим або мати задню спинку.
Дошка-сидіння розроблена для тих ванн, які однією стороною з'єднані зі стіною. Тому має ручку тільки з цього боку. Також моделюється по ширині.
Обертове крісло для ванної кімнати відрізняється комфортною увігнутою формою. Воно обертається навколо своєї осі на 360 градусів. Для прийняття ванни в такому пристосуванні людині не потрібно повертатися самостійно. Помічник поверне його разом з кріслом в потрібне положення, завдяки чому буде легше купати хворого. Можлива фіксація через кожні 90 градусів.
Пристінний поручень кріпиться на стінку і служить додатковою опорою. Його ребриста ручка забезпечує надійне зчеплення і запобігає ковзанню.
Стілець і табурет для душа є компактними пристроями. Їх сидіння оснащені дренажними отворами для стоку зайвої води. Легкі алюмінієві ніжки регулюються по висоті і не ковзають.

Інші гігієнічні засоби для інвалідів

Насадка на унітаз використовується в спареному санвузлі: санітарному приміщенні, де ванна і туалет знаходяться разом. Вона призначена для збільшення висоти унітазу. Це зручно для людей з переломами тазостегнового суглоба і шийки стегна. Людям, що доглядають за хворим буде простіше купати його. Виріб виробляється з гігієнічного пластику, який швидко набуває температуру тіла сидячої на ньому людини. Такий матеріал створює приємні тактильні відчуття і легко піддається дезінфекції.
Магазин ТехноМед має багатий асортимент санітарно-гігієнічних аксесуарів. Тому тут можна купити або замовити в інтернет-магазині саме те інвалідне пристосування для ванни або туалету, яке Вам потрібно.
У розділі приналежності для ванни Ви знайдете все необхідне для того, щоб зробити гігієну близької людини комфортною та безпечною.

1-12 з 55

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-12 з 55

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5