×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Бактерицидні та кварцові опромінювачі

Дезінфікуючий промінь здоров'я

Всі ми знаємо з дитинства: чистота - запорука здоров'я. І це насправді так. Однак небезпека може бути невидимою. Умовно-патогенна мікрофлора, яку не розгледіти без допомоги лабораторного мікроскопа - яскравий тому приклад.
Як же боротися з невидимим оку ворогом? Звичайно ж, світлом! Точніше, ультрафіолетовим його спектром.
Опромінювач бактерицидний - це ртутний прилад для дезінфекції повітря, води, побутових предметів і медичного інструментарію, зі склом з кварцу. Дезінфікуючу функцію в ньому виконує ультрафіолетове випромінювання. Колба виготовляється з увіолевого скла. Воно відрізняється здатністю затримувати жорсткий (шкідливий для шкіри і очей), пропускаючи лише м'який ультрафіолет. В процесі роботи виділення озону мінімальне і не перевищує безпечної норми. Тому таку лампу називають ще безозоновою.
Випромінювання бактерицидного опромінювача надійно запобігає інфекційним та вірусним захворюванням. Воно активне відносно більшості бактерій, вірусів, дріжджових і цвілевих грибків.
Кварцовий опромінювач - це ртутний пристрій, широко використовується в побуті та медицині (терапія, хірургія, стоматологія). Його колба виконана з кварцового скла. Кварцування застосовується для знезараження дому і приміщень з підвищеними вимогами до стерильності (перев'язувальні, операційні, лабораторії, станції переливання крові).
У домашніх умовах кварцовий опромінювач застосовують для місцевого прогрівання при ГРЗ і грипі. А ще для заповнення нестачі корисного сонячного світла в холодну пору року.
Стаціонарні прилади для медичних установ відрізняються наявністю настінного кріплення або пересувної платформи на коліщатках.
Портативні моделі ергономічні, мобільні. Вони легко переносяться з однієї кімнати в іншу.
Бактерицидні та кварцові опромінювачі - це гідна альтернатива вологого прибирання із застосуванням хлорки, випари якої токсичні для легенів. Раніше ця комфортна дезінфекція була прерогативою виключно медичних установ. Тепер вона доступна кожному бажаючому.
Магазин ТехноМед пропонує Вашій увазі великий вибір опромінювачей. Вподобану модель бактерицидного кварцового опромінювача можна замовити і купити в інтернет-магазині ТехноМед з доставкою, при цьому ціна і якість Вас порадують!

1-12 з 56

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-12 з 56

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5