×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Інвалідні візки

Візки для інвалідів: ми повернемо Вас до повноцінного життя!

Мобільний засіб для транспортування пацієнтів в сидячому положенні. Спеціальні складні конструкції модифіковані. Вони дозволяють не тільки рухатися, але і справляти природні потреби пацієнта самостійно.
У чому переваги конструкцій
Модифіковані моделі пристосувань - стільці-туалети. Інвалідне пристосування легко розбирається, його можна транспортувати в сумці. Пластикові накладки підлокітників не викликають дискомфорту. Їх висота регулюється спеціальним фіксатором у вигляді кнопки. Ніжки стільця прогумовані. Це запобігає ковзанню.
Інвалідні крісла-візки: коли необхідні

 • Тимчасова непрацездатність. Прогулянки можна здійснювати на спеціальному візку.
 • Травми і реабілітація. Після важких операцій або фіксації обох кінцівок ходити пацієнтові заборонено. Щоб не приковувати його до лікарняного ліжка, прогулянки на свіжому повітрі проходять в інвалідному візку.
 • Домашній догляд за тяжкохворими. Пристрій підходить для людей з порушеннями роботи опорно-рухового апарату.

Полегшіть життя хворих - придбайте нову електричну модель інвалідного візка. Вона допоможе вам впоратися з будь-якими труднощами і поверне радість в житті.

Продаж інвалідних візків: вартість і різновиди

Інтернет-магазин медтехніки ТехноМед надає каталог товарів, де можна замовити і купити, за оптимальною ціною інвалідні візки, а також пристосування для людей з обмеженими можливостями, з доставкою по Україні або забрати самовивозом з магазину в Києві, або регіонального відділення Нової Пошти, які обслуговують такі міста: Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Київ, Кіровоград, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів. Ціна на апарат різниться, залежно від моделі. Крім того, купити візок можна в магазині в Києві, де для Вас надана інша медтехніка широкого користування.
Питання, скільки коштує новий інвалідний візок залежить від того, чи працює він на електроприводі,
Замовте інвалідний візок на сайті, а наші оператори зв'яжуться з вами, дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати пристосування, а також розкажуть, як отримати товар, якщо Ви живете в Одесі, Кіровограді, Чернігові, Дніпропетровську, Миколаєві, Харкові або в обласному населеному пункті .
Нашому сервісу довіряє Україна і Ви переконаєтеся, що не дарма!

1-12 з 129

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-12 з 129

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5