×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Інгалятори

Апарат для інгаляцій - легкий подих для здорової сім'ї

Небулайзер - це пристосування, розроблені спеціально для проведення сеансів домашньої інгаляції. Сеанси інгаляційної терапії проводять в будь-який час року як для дорослих, так і для дітей. Такі процедури особливо необхідні для тих, хто хворий на респіраторні захворювання зокрема:

 • астма
 • бронхіт
 • трахеїт
 • ГРВІ
 • алергічні запалення

За типом пристрою і принципу розпилення апарати для інгаляційної терапії поділяються на такі різновиди:
Компресорні інгалятори. Працює на однойменному компресорі, який розпилює розчин ліки під стисненим повітрям. Компресорні види пристроїв популярні в сімейному користуванні, адже вони зручні для користування як дорослим, так і дитиною.
Ультразвуковий інгаляційний апарат впливає на рідину за допомогою вібрацій, що створюються безпосередньо ультразвуком. Прилади не вимогливі до електроенергії. При цьому пристрій має достатню потужність, щоб доставити ліки в нижні дихальні шляхи.
Сольовий небулайзер. Розроблено таким чином, що б імітувати лікування в соляних печерах або на морі. Прилад не потребує додаткової підзарядки, мобільний.
Тепловологі небулайзери - найбільш прості за принципом користування і підходять навіть для зовсім маленьких дітей, так як працюють за допомогою пари.
Електронно-сітчасті пристрої. Найбільш потужні, компактні, багатофункціональні пристрої, які можуть взаємодіяти з ліками всіх типів: від рідких до масляних.

ТЕХНОМЕД представляє кращі прилади для інгаляцій від світових брендів

У нашому інтернет-магазині продається якісна медтехніка від таких світових лідерів по виробництву інгаляторів-небулайзерів, як Omron, Nissei, Little Doctor, Gamma, Vega, крім цього пропонуються вироби українських виробників, які не поступаються за якістю, зате у них істотно низька ціна. Інтернет-магазин надає інформацію, фото небулайзерів, технічну характеристику, підрозділ на види і пояснення, як вони функціонують, вартість, при цьому ціна буде відрізнятися, в залежності від бренду і типу. Вам достатньо просто зробити замовлення і купити необхідний інгалятор-небулайзер за оптимальною для Вас ціною, в той час як наші оператори швидко оформлять замовлення і здійснять продаж і доставку по всій Україні або Ви можете забрати апарат для інгаляції самовивозом з магазину в Києві або регіонального відділення Нової Пошти, які є в Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Миколаєві, Кривому Розі, Сумах, Житомирі, Харкові, Миколаєві.
За технічним питанням з виробом Ви можете звернутися в один з сервісних центрів, які розміщені в наступних містах: Київ, Дніпропетровськ, Житомир, Одеса, Миколаїв, Харків, Суми, Кривий Ріг.
Продаж медтехніки у нас здійснюється відповідально і швидко, а товар-виключно сертифікований, пройшов усі клінічні дослідження і схвалений пульмонологами Європи. Тому не сумнівайтеся, що в в інтернет - магазині ТехноМед, де продаються тільки високоякісні товари можна купити хороший інгалятор - небулайзер, за прийнятну суму. Нам довіряє вся Україна!

1-12 з 141

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-12 з 141

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5