×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Головотримачі

Головотримач - виріб, для створення умов максимальної нерухомості в шийному відділі хребта. Область застосування - медицина катастроф, невідкладна і швидка медична допомога при дорожньо-транспортних пригодах, травмах в побуті і на виробництві, лікування пацієнтів після оперативних втручань на шийному відділі хребта.
Будь-яка травма шийного відділу хребта супроводжується пошкодженням хребців, дужок, зв'язково-м'язового апарату різного ступеня тяжкості, в тому числі і пошкоджується спинний мозок, нервові закінчення. Завдання персоналу, який надає першу долікарську допомогу потерпілому, уберегти від вторинного ушкодження спинний мозок і нервові закінчення від підвищеної рухливості і можливих осколків кісткових фрагментів шиї. Для цього необхідно накласти на шию фіксатор, іменований головотримачем, який забезпечить надійну фіксацію постраждалої області від зайвої рухливості.
За конструкцією, головотримач може бути жорстким, напівжорстким, кільцевим, із застібками і без, але всі вони знімні і легко замінні, зручні в користуванні та догляді, доступні за ціною, мають сучасний дизайн, що грає важливу роль в носінні на шиї в період реабілітації і амбулаторного лікування.
У нашому інтернет магазині медичної техніки ТехноМед є головотримачі різних типів, моделей, форм і розмірів, дизайнерського оформлення. Виробники подібної продукції різних країн і компаній рекомендують застосовувати шийні фіксатори на етапах надання першої долікарської допомоги, в процесі реабілітації та відновного лікування в спеціальних установах і умовах. З повним переліком пропонованої продукції можна ознайомитися на сайті ТехноМед, прочитати інформацію і побачити на фото сам головотримач, замовити вибраний товар, купити з доставкою додому.

1-12 з 47

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-12 з 47

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4