×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Еластичні бинти

Медичні еластичні бинти

Довгий час при різних травмах, ударах, переломах застосовували в основному марлеві бинти, які мали цілий ряд недоліків, адже вони швидко розтягувалися, слабо фіксували пошкоджену кінцівку і використовувати їх можна було тільки один раз. Однак, наука не стоїть на місці і сучасна медицина має у своєму розпорядженні всі нові засоби для лікування травм різного ступеня, зокрема були розроблені еластичні бинти, які можуть прослужити стільки, скільки потрібно, виконуючи всі необхідні функції.
Створити умови, для здавлювання м'яких тканин, можна за допомогою виробів, які досить еластичні, щоб і фіксувати ділянку тіла, але не передавлюючи м'язи і вени. Створюючи ефект компресії, за рахунок конструктивної особливості матеріалу, який надає виробу еластичність, можна бинтувати пошкоджені кінцівки і виконувати профілактику пошкодження відкритих ділянок тіла і кінцівок.
Медичний еластичний бинт - це смужка тканини, зроблена з еластичних елементів, що тягнуться, вбудованих в матерчату оболонку, згорнутий в ціліндроподібний моток, і відрізняється:

  • Розмірами (довжина, ширина)
  • виробником
  • ціною

Виріб має можливість створювати різні ступені компресії при накладанні на кінцівки і м'які тканини тіла. Цей ефект використовують для накладання здавлюючих пов'язок при пораненнях і травмах, варикозній хворобі вен нижніх кінцівок, набряках венозної і лімфатичної природи. Необхідно обов'язково дотримуватися правил бинтування: чим сильніше розтягується і загортається бинт, що накладається на кінцівку, тим більша компресія створюється.

Області застосування еластичних бинтів

Еластичні бинти з успіхом застосовують в медичній практиці, лікарі рекомендують його особливо хворим судинного профілю, він допоможе:

  • Зупинити кровотечу з рани
  • У лікуванні варикозної хвороби вен, лімфатичної недостатності кінцівок
  • Захистити шкіру від пошкодження
  • Фіксувати пов'язку і проблемні суглоби при хворобах і травмах

В інтернет-магазині ТехноМед здійснюється продаж різних товарів для реабілітації, де можна купити, за оптимальною ціною еластичні бинти від компанії Торос-Груп, з можливістю доставки по Україні або забрати самовивозом з магазину в Києві, або регіонального відділення Нової Пошти, які обслуговують такі міста: Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Київ, Миколаїв, Вінниця.
Ціна на виріб різниться.
ТехноМед: сервіс і якість, яким довіряє вся Україна!

3 одиниця(-ць)

3 одиниця(-ць)