×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Ваги дитячі

Медичні дитячі ваги

Електронні дитячі ваги - прилад для вимірювання маси тіла малюка. Є функція тари. Показують точний результат незалежно від рухів. Мають анатомічний дизайн. Підходить для домашнього і професійного використання. Діапазон вимірювань 10-20 кг. Цифрова точність ваг +/- 3%.
Електронні ваги дозволяють точно виміряти вагу малюка. На показник не впливають рухи дитини. Існує функція тари. З нею можна виміряти вагу до і після годування. Прилад можна використовувати в професійних цілях. Діапазон вимірювань в інтервалі від 10 до 20 кг. Ваги мають високоміцний корпус. Вони виконані з безпечних для малюка матеріалів. У роботі приладу дуже легко розібратися. Корисний пристрій в арсеналі кожної мами. Прилад незамінний для відстеження маси тіла немовлят.
Електронні ваги дають точні результати вимірювання. З функцією тари можна відстежувати вагу після і до годування. Фіксація показників допомагає не збити результат через рухів. З нею можна отримати точний результат, незважаючи на перешкоди. Пристрій має комфортну анатомічну форму. Проводити зважування можна в лежачому і сидячому положенні. Вони відрізняються цифровий точністю в +/- 3%. Хімічний склад приладу безпечний для дитини.
Переваги електронних дитячих ваг:

  • високоміцний корпус
  • широкий діапазон виміру
  • висока точність результатів
  • невелика вага
  • функція фіксації показників
  • зручна анатомічна форма
  • простота в застосуванні
  • можливість використання вдома
  • функція тари
  • якісний екран

Слідкуйте за вагою малюка вдома, з професійним пристроєм!

Прилад легко використовувати в домашніх умовах. Вимірювання можна проводити по кілька разів на день. Високоточний результат зважування. Простий і зрозумілий функціонал. Відстежувати зміни в масі дитини можна самостійно!
Інтернет-магазин ТехноМед надає для Вас каталог товарів, де можна замовити і купити, за оптимальною ціною хороші дитячі ваги, з можливістю доставки по Україні або товар забрати самовивозом з магазину в Києві, або регіонального відділення Нової Пошти, які обслуговують всі великі міста і населені пункти: Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Київ, Миколаїв, Черкаси.
Крім того, на сайті надана вся необхідна інформація, що б вибрати найкращі дитячі ваги: ціна, відгуки, технічна характеристика.
Ціна на пристрій різниться, залежно від моделі.

7 одиниця(-ць)

7 одиниця(-ць)