×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Дарсонвалі та електроди

Апарати, які лікують імпульсним струмом від електричного розряду, іменуються дарсонвалем, а сам процес лікування пов'язаний із застосуванням електродів.

Дарсонвалізація - метод фізіотерапевтичного лікування хвороб через електроди, які представляють собою скляні трубочки з різними наконечниками, форма яких залежить від цільового призначення електрода:

 • Для зовнішнього застосування
 • Внутрішньопорожнинні

Лікувальна процедура дарсонвалізації пов'язана з впливом імпульсного струму малої потужності на чутливі елементи шкірного покриву, слизових оболонок. Ефективність лікувально-профілактичної процедури залежить від форми наконечника електрода, від якого передається електричний розряд до поверхні контактної зони.

Дарсонвалі і електроди (насадки), виробничого об'єднання Новатор, обладнані спеціальними скляними електродами для локального впливу на певні зони, які вказані в інструкції користувача.

Інтернет магазин ТехноМед на своєму сайті представив повну інформацію про апарати дарсонвалі і електроди (насадки) до них, дана характеристика і фотозображення кожного електрода, його призначення. Ознайомившись з цією інформацією можна зробити правильний вибір апарату дарсонваль і електродів до нього, зробити покупку для фізіотерапевтичного лікування в домашніх умовах.

1-12 з 77

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

1-12 з 77

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5