0 грн.
Зробити замовлення
Бандаж на руку: відновлюємось після травми правильно
Травма руки, будь то забій чи перелом – вкрай неприємна подія, здатна надовго позбавити нас працездатності та можливості активної діяльності. Хворою рукою не можна рухати, щось піднімати чи брати, а найменші, навіть випадкові рухи завдають болю та загрожують ускладненнями. Тому лікування травмованої руки потребує надійної іммобілізації, виконання приписів травматолога та терпіння.
Для фіксації пошкодженої кінцівки в анатомічному положенні купують бандаж для руки у вигляді пов'язки косинки. Можна зробити таку пов'язку самостійно, з бинта або іншої матерії, однак такий фіксатор швидко розтягнеться і перестане виконувати належну підтримуючу функцію.
Тому краще довіритися фахівцям та підібрати підходящий бандаж із міцних та безпечних матеріалів, які забезпечать не лише підтримку, а й комфорт, а значить відновлення пройде швидко та без ускладнень.
Як виглядає сучасний бандаж на руку
Відповідно до різних категорій травми: від вивихів до переломів призначаються відповідні фіксуючі пристрої. Найбільш популярна і функціональна модель для таких випадків – бандаж для руки, що підтримує, відомий як косинкова пов'язка. Такий фіксатор виглядає як своєрідна сумка для травмованої кінцівки, з перерозподілом ваги на здоровий бік тіла.
Для більш міцної фіксації пошкодженої області плечового пояса використовується пов'язка Дезо, під час носіння якої рука не тільки спирається на пов'язку, але й прив'язана разом з передпліччям до тулуба.
Якщо травмована як променева чи плечова кістка, а й плечовий суглоб, необхідна стабілізація функціонального становища плеча і руки, тобто фіксація під нахилом 45 градусів. Для таких випадків пропонуються бандажі з подушками, що відводять, або абдукційні ортези.
Тому у виборі підтримуючого пристрою потрібно спиратися на вигляд і ступінь травми, що сталася з кінцівкою.
Види бандажів на руку
Всі вироби поділяються на кілька типів за ступенем жорсткості і фіксації. Можна придбати такі пристрої:
- Еластичні. Їх найчастіше використовують у профілактичних цілях. Такі вироби не обмежують рухливість, дозволяють захистити суглоб під час тренувань, виконання важкої фізичної роботи та інших інтенсивних навантажень.
- Напівжорсткі. Призначені обмеження амплітуди рухів. Вони оснащені додатковими ременями та ребрами із пластику. Моделі використовують у процесі посттравматичного чи післяопераційного відновлення.
- Жорсткі. Утримують верхню кінцівку в найбільш сприятливому положенні для одужання. Вони складаються з шарнірів або ребер жорсткості із металу. Їх не можна носити без призначення лікаря, а також довше за рекомендований термін, оскільки відсутність рухливості та постійна максимальна підтримка можуть призвести до послаблення м'язів.
Фіксуючі пристрої поділяються на кілька видів залежно від кріплення. Можна вибрати відповідний варіант:
- для пензля;
- на палець;
- для передпліччя;
- на зап'ястя.
Вони відрізняються за виглядом та впливом. Розглянемо кожен тип виробу докладніше.
Конструкція для пензля
Виріб необхідно вибирати з урахуванням потрібної інтенсивності на уражену ділянку. Пристосування для пензля поділяються на:
- Трикотажні моделі. У них використовується технологія 3D-в'язки. Вони використовуються для фіксації м'яких тканин, підтримки суглоба при значних навантаженнях та позбавлення від набряків.
- Напульсники. Сприяють локальній фіксації. Застосовуються при травмах та хворобах суглобово-зв'язувального апарату.
- Шини та ортези. Виготовляються з матеріалів з високою повітропроникністю. Використовуються для фіксації у післяопераційний період, а також при захворюваннях променево-зап'ясткового суглоба.
Носити фіксуючий бандаж на руку можна як обов'язково, так і для профілактики травматизму.
Підтримуючий пристрій на палець
Виріб необхідний для обмеження руху у травмованій ділянці. Найчастіше його використовують для вказівного пальця і мізинця, оскільки вони більше схильні до ударів.
Крім надійної іммобілізації, цей підтримуючий виріб може принести такий корисний вплив на організм людини:
- активізація кровообігу в кисті;
- легка масажна та компресійна дія;
- зняття набряклості;
- зменшення ниючого нічного болю та дискомфорту у верхній кінцівці;
- зігрівання хворого місця;
- запобігання розвитку ускладнень.
Виріб дозволяє прискорити процес зрощування перелому чи відновлення травмованих м'яких тканин. Можна придбати фіксуючий пристрій для будь-якого пальця. Моделі дещо відрізняються за конструкцією.
Підтримуючий виріб для передпліччя
Пристосування використовується при лікуванні та відновлення після травм, а також при захворюваннях суглобів. За анатомічним призначенням виділяють моделі таких типів:
- Для одного плечового суглоба. Модель у вигляді армуючого рукава з еластичним ременем. Вона захищає та підтримує зв'язки, забезпечує стабілізацію та розвантаження одного плечового суглоба. Конструкція притискає верхню кінцівку до тіла.
- Для двох плечових суглобів. Еластична накидка-нарукавник, яка використовується для полегшення симптомів запальних процесів та відновлення після травм. Вона фіксує обидва суглоби одночасно.
- Пов'язка Дезо. Корсет-іммобілізатор плечового суглоба. Він використовується при лікуванні та реабілітації після вивихів, ударів та переломів.
- Плечовий ортез. Виріб фіксує руку у вільно опущеному або зігнутому в лікті положенні. Воно використовується при травмах та переломах.
Цей виріб фіксує суглоб, передпліччя і руку в правильному положенні.
Бандаж на зап'ястя
Цей виріб рекомендований для використання людьми різних професій, пов'язаних з підйомом ваги та ймовірністю отримання механічних пошкоджень. Пристосування має такі ефекти:
- Компресійний. Знімає напругу, усуває больовий синдром та запальні процеси.
- Зігріваючий. За рахунок використання натуральних матеріалів покращується мікроциркуляція крові у тканинах. Це дозволяє зігріти область болю та прискорити процес одужання.
- Фіксуючий. Досягається завдяки обмеженню рухливості суглоба. У міру одужання необхідно зменшувати жорсткість виробу, що дозволить повернути рухову активність зап'ястя.
Підібравши якісний ортопедичний бандаж для руки, можна забезпечити максимально результативну профілактику та лікування.
Правила носіння підтримуючих виробів
Прості в носінні та надійні фіксатори для руки не вимагають будь-якого дотримання особливих правил. Головне – носити бандаж на руку весь період відновлення та вибирати виріб відповідного розміру. Бувають рідкісні випадки протипоказань носіння ортезів:
- шкірні захворювання;
- рани;
- непереносимість матеріалів;
- інфекції шкірних покривів.
Спеціальні ремені та застібки ортезу дозволяють максимально зручно зафіксувати руку, за індивідуальними параметрами тіла. Бажано вперше надягати бандаж у присутності ортопеда чи травматолога, щоб він проконтролював правильність носіння виробу. Крім того, на ніч бажано знімати бандаж і дотримуватися приписів лікаря.
Після носіння виробів необхідно пройти курс відновлювальної фізкультури, щоб м'язи і суглоби знову прийшли в норму після відновлення.
Де купити бандаж на руку
Інтернет-магазин «ТехноМед» пропонує великий вибір товарів для здоров'я та краси. Придбати бандаж для фіксації руки можна одним із зручних способів:
- зробити замовлення в інтернеті на сайті компанії;
- зателефонувати за контактним телефоном;
- звернутися до одного з магазинів «ТехноМед».
Клієнти гарантовано отримають професійну консультацію досвідчених співробітників та допомогу у виборі відповідного товару. Ціна бандажа на руку доступна для покупців, крім того, постійно діють знижки та пропозиції акцій. На всі представлені вироби в каталозі надається офіційна гарантія від виробника, а доставка здійснюється максимально швидко до будь-якого населеного пункту України.
✅ Категорія товарів | Бандажі на руку |
✅ Кількість товарів у каталозі | 32 |
✅ Середня ціна товарів | 838 грн. |
✅ Найдешевший товар | 92 грн. |
✅ Найдорожчий товар | 4 990 грн. |