×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести ім'я!
Требуется ввести телефон!
Потрібно ввести прізвище!
Некоректне ім'я!
Некоректне прізвище!
Введіть правильну електронну адресу, наприклад (name@domain.com) !
Потрібно ввести Електронну адресу!
Електронна адреса вже зареєстрована!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Паролі не однакові!
Потрібно прийняти умови і правила!
Введено неправильний Email або пароль!

Аплікатори Ляпко

Голчастий масажер для здоров'я

Акупунктура - вчення давньої східної медицини, що спирається на вплив на біологічно активні точки, нервові вузли. Таким чином прискорюється метаболізм, лімфоток, кровообіг. Відбувається гальвано-механічна стимуляція нервових клітин, в результаті чого активуються імунні сили організму, знімаються больові ефекти, поліпшується загальний тонус організму. Так відбувається прогресивне одужання і зміцнення здоров'я.
Компанія МПК Ляпко (Україна) виробляє голчасті масажери для різних ділянок тіла, з акупунктурним ефектом. Вироби виробляються з медичної гуми, а голки - з біогенних металів, як цинк, мідь, срібло, нікель. Саме ця композиція елементів виробляє хімічно-електричний ефект, за рахунок різниці електронних потенціалів. Шипами неможливо поранитися, вони надають тільки рефлекторну стимуляцію на шкіру, а це значить, що користуватися ними можуть діти, дорослі, люди похилого віку в домашніх умовах або в лікувально-профілактичних закладах. Аплікатор Ляпко абсолютно безпечний і корисний для здоров'я.
Магазин ТехноМед надає асортимент медтоварів, зокрема масажерів, де в наявності є і аплікатори Ляпко, які можна вибрати і купити, за привабливою ціною, з доставкою по Україні. Доставка проводиться через відділення Нової Пошти та пункти самовивозу в великих містах: Одеса, Дніпропетровськ, Миколаїв, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Київ, також обслуговуються і регіональні населені пункти України. Є можливість самовивозу аплікатора Ляпко з одного з магазинів столиці.

Асортимент голчастих аплікаторів

Вироби поділяються на такі підвиди, залежно від цільової області, на яку спрямована терапія:

 • устілки
 • м'ячики
 • пояси для тазової області або шиї
 • валик
 • килимок
 • стрічки
 • пірамідальні масажери

Вироби схвалені терапевтами, пульмонологами, дерматологами та невропатологами. Голчастий аплікатор Ляпко допоможе впоратися з проблемами кровообігу, нервової системи, обміну речовин, а дітям - допомогти в психологічному і фізичному розвитку, перетворивши щоденні вправи в захоплюючу гру.
Ціна на аплікатор Ляпко різниться, залежно від того, хочете Ви купити килимок, устілки або стрічку на шию. Замовлення можна зробити через сайт магазину або контакт-центр, де консультанти готові відповісти на всі Ваші питання, оформити замовлення і доставку в Миколаєв, Одесу, Дніпропетровськ, Харків, а також будь-який інший населений пункт.

1-12 з 47

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

1-12 з 47

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4