0
0
0
Працюємо без вихідних

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Офіційна гарантія

На всі товари в магазині

Знижки постійним клієнтам

Ми дуже цінуємо наших клієнтів

Безкоштовна доставка

На товари у яких зазначено "+ Безкоштовна доставка"

Популярні категорії
Рекомендуємо
Останні записи в Блозі
27.02.2016
Принцип работы и свойства озонатора воздуха
Принцип работы и свойства озонатора воздуха
Всем знакомо ощущение бодрящей свежести по прошествии грозы, возможное ввиду увеличения содержания озона в воздухе. Но известно и то, что такой момент длится недолго. Благодаря своей исключительной активности данное кислородное соединение быстро вступает ..
27.02.2016
Обзор аппликатора Ляпко «Валик Лицевой М»
Обзор аппликатора Ляпко «Валик Лицевой М»
Валик Ляпко — это аппликационное устройство для динамического применения, так называемый «миллионный игольчатый душ».Используются для воздействия на все участки тела: спину, поясницу, область ягодиц, грудную клетку, живот, конечности.Терапевтический эффек..

Медтехніка і товари для здоров'я ''Магазин медичної техніки Техномед''

Всі ми хочемо залишатися здоровими і молодими, і для підтримки своєї форми нам доводиться займатися спортом, стежити за своїм харчуванням і, як не дивно, ми іноді звертаємо свою увагу на медичне обладнання. Що ж нам може запропонувати сучасна індустрія і коли ми звертаємося зі своїми питаннями в медмагазин Техномед?

Наприклад, якщо у вас проблеми зі шкірою обличчя - ми можемо вам порадити купити дарсонваль. Він допомагає позбутися від вугрів і стежити за загальним станом шкіри обличчя завдяки тому, що струм, який проходить в масажері-дарсонвалі звужує судини і підвищує рівень лейкоцитів. Ваш організм реагує на це дуже позитивно: розсмоктуються гнійні відкладення, розріджується лімфа. Властивості локальної дарсонвалізації навіть використовуються при лікуванні мігрені і гіпертонії.

Також, ви можете звернутися в медмагазин для вибору інгалятора. Інгалятори (або ж небулайзери) є одним з найпоширеніших і ефективних способів лікування респіраторних захворювань і використовують інгаляційний метод введення ліків. Даний метод терапії захворювань органів дихання має явні переваги перед іншими, тому що дозволяє відразу доставити ліки в мінімально ефективному дозуванні в різні відділи легенів.

В інтернет-магазині медичної техніки Техномед представлено широкий вибір медтехніки як для домашнього користування, так і для використання в медичних установах. Домашня медтехніка для дітей. Товари для лікарів і мед.закладів. У нас Ви знайдете тонометри, глюкометри, бактерицидні та кварцові лампи, електрогрілки, аплікатори Ляпко, озонатори та очищувачі повітря, ортопедичні матраци та подушки, а також багато інших медтоварів за доступною ціною.