0
0
0
Працюємо без вихідних

Наш магазин працює 7 днів на тиждень

Офіційна гарантія

На всі товари в магазині

Знижки постійним клієнтам

Ми дуже цінуємо наших клієнтів

Безкоштовна доставка

На товари у яких зазначено "+ Безкоштовна доставка"

Популярні категорії
Рекомендуємо
Останні записи в Блозі
14.02.2020
Чому Дарсонваль не можна при вагітності: питання та відповіді
Чому Дарсонваль не можна при вагітності: питання та відповіді
Вагітність для жінки - це не тільки приємні емоції, а й деякі незручності, пов'язані зі зміною її звичного способу життя. Також у вагітних жінок погіршується колір обличчя і стан шкіри, волосся втрачає блиск, а нігті стають більш ламким. Тому багато хто ц..
12.02.2020
Як влаштований небулайзер
Як влаштований небулайзер
Небулайзер являє собою пристрій, який призначений для подачі рідких лікарських препаратів в органи дихання людини. З його допомогою рідкі лікарські засоби набувають пароподібної або аерозольної форми, а потім надходять у верхні дихальні шляхи і легені хво..
11.02.2020
Дарсонваль для обличчя, навіщо потрібен
Дарсонваль для обличчя, навіщо потрібен
Для збереження молодості та краси шкіри обличчя іноді недостатньо звичайних щоденних процедур. Тому люди вдаються до більш ефективних сучасних заходів. Сьогодні великою популярністю серед жінок і чоловіків користується медичний апарат «Дарсонваль». Давайт..
10.02.2020
Навіщо Дарсонваль для волосся?
Навіщо Дарсонваль для волосся?
Дарсонваль є сучасним апаратом, який використовується для косметологічних і фізіотерапевтичних процедур. Його користь для лікування волосся та епідермісу голови вже давно оцінили численні фахівці не тільки в галузі косметології, а й сучасної медицини. Дар..
07.02.2020
Дарсонваль: навіщо потрібна присипка?
Дарсонваль: навіщо потрібна присипка?
Дарсонваль сьогодні має великий попит, оскільки його можна використовувати в домашніх умовах. Але не всі вміють ним правильно користуватися, хоча техніка безпеки і використання додаткових засобів є важливими для досягнення позитивного ефекту. Саме тому ба..
07.02.2020
Дарсонваль молочної залози: навіщо необхідна така процедура?
Дарсонваль молочної залози: навіщо необхідна така процедура?
Кожна жінка хоче мати красиві та здорові груди, які будуть предметом чоловічих захоплень і заздрості інших представниць прекрасної статі. Незважаючи на те, що розмір і форма молочної залози багато в чому залежить від геному жінки, необхідно регулярно стеж..
27.02.2016
Принцип роботи і властивості озонатора повітря
Принцип роботи і властивості озонатора повітря
Всем знакомо ощущение бодрящей свежести по прошествии грозы, возможное ввиду увеличения содержания озона в воздухе. Но известно и то, что такой момент длится недолго. Благодаря своей исключительной активности данное кислородное соединение быстро вступает ..
27.02.2016
Огляд аплікатора Ляпко «Валик Лицевий М»
Огляд аплікатора Ляпко «Валик Лицевий М»
Валик Ляпко - це аплікаційний пристрій для динамічного застосування, так званий «мільйонний голчастий душ».Використовуються для впливу на всі ділянки тіла: спину, поперек, область сідниць, грудну клітку, живіт, кінцівки.Терапевтичний ефект досягається в к..

Медтехніка і товари для здоров'я ''Магазин медичної техніки Техномед''

Всі ми хочемо залишатися здоровими і молодими, і для підтримки своєї форми нам доводиться займатися спортом, стежити за своїм харчуванням і, як не дивно, ми іноді звертаємо свою увагу на медичне обладнання. Що ж нам може запропонувати сучасна індустрія і коли ми звертаємося зі своїми питаннями в медмагазин Техномед?

Наприклад, якщо у вас проблеми зі шкірою обличчя - ми можемо вам порадити купити дарсонваль. Він допомагає позбутися від вугрів і стежити за загальним станом шкіри обличчя завдяки тому, що струм, який проходить в масажері-дарсонвалі звужує судини і підвищує рівень лейкоцитів. Ваш організм реагує на це дуже позитивно: розсмоктуються гнійні відкладення, розріджується лімфа. Властивості локальної дарсонвалізації навіть використовуються при лікуванні мігрені і гіпертонії.

Також, ви можете звернутися в медмагазин для вибору інгалятора. Інгалятори (або ж небулайзери) є одним з найпоширеніших і ефективних способів лікування респіраторних захворювань і використовують інгаляційний метод введення ліків. Даний метод терапії захворювань органів дихання має явні переваги перед іншими, тому що дозволяє відразу доставити ліки в мінімально ефективному дозуванні в різні відділи легенів.

В інтернет-магазині медичної техніки Техномед представлено широкий вибір медтехніки як для домашнього користування, так і для використання в медичних установах. Домашня медтехніка для дітей. Товари для лікарів і мед.закладів. У нас Ви знайдете тонометри, глюкометри, бактерицидні та кварцові лампи, електрогрілки, аплікатори Ляпко, озонатори та очищувачі повітря, ортопедичні матраци та подушки, а також багато інших медтоварів за доступною ціною.